O Firmie


Informacje o sklepie cooldesk.pl

DLACZEGO COOLDESK

Stanąłem jakiś czasu temu, jako rodzic, przed wyborem biurka i krzesełka dla moich dzieci. Dzieci rosną, poszły do szkoły, więc potrzebują miejsca do nauki. Pomyślałem sobie, zrobię zakupy w sklepie, który wszyscy znają, ten w którym jest wszystko. Tak mi się wydawało...

Niektórzy pomyślą, wybór biurka, nic trudnego. Kawałek blatu z nogami, do tego krzesełko i jest. Też tak pomyślałem, więc zakupiłem blat, dokręciłem nogi, kupiłem krzesełko z regulacją wysokości i załatwione. Do tego zakupiłem kilka niezbędnych rzeczy. Blat nie ma szuflad, gdzieś te szkolne rzeczy trzeba upchnąć, więc dokupiłem szafkę z szufladami. Pomyślałem, jest zestaw i wszyscy będą zadowoleni.

Robimy test, "siadamy" dziecko na regulowanym krzesełku, sprawdzamy czy stopy dotykają podłogi. Dotykają, ale blat biurka jest na wysokości szyi dziecka. Regulujemy krzesełko względem biurka, łokcie prawidłowo dotykają blatu ale stopy 10 cm nad podłogą. Biurko nie pasuje do krzesełka, krzesełko nie pasuje do biurka, dziecko nie pasuje do kupionego zestawu!

Więc biorę się za studiowanie Internetu. Czytam o prawidłowej pozycji dziecka podczas odrabiania lekcji, o ergonomicznym miejscu do nauki i zabawy dla dziecka. I dochodzę do wniosku, że muszę znaleźć nie tylko regulowane krzesełko, ale również biurko z regulacją wysokości. Krzesełko i biurko muszą pasować jak buty!

Znalazłem producenta, którego produkty spełniły moje oczekiwania. Regulowane biurka i regulowane krzesełka, do tego możliwość pochylenia blatu i powierzchnia do ukrycia szkolnych szpargałów. Wszystko w doskonałej jakości, z pomysłem, bezpieczne dla użytkowników. Produkty kierowane do świadomych rodziców, dla których zdrowie dzieci jest najważniejsze.

Pomyślałem sobie, skoro te produkty spełniły moje oczekiwania, to dlaczego nie spróbować oferować sprawdzonych produktów innym. Tak powstał pomysł na sklep COOLDESK.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ludźmi, którzy szukają produktów nietuzinkowych, bezpiecznych i ergonomicznych. Mamy pomysły na kolejne produkty, niekoniecznie biurka, które, będą pojawiać się sukcesywnie w ofercie naszego sklepu.

Nie działaj według szablonu. Oszczędzisz czas i pieniądze.

Zorganizuj ergonomiczne miejsce do nauki i zabawy dla Twojego dziecka.

Dołącz do nas i bądź świadomym rodzicem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl