Dobre nawyki należy zaszczepiać w młodych pokoleniach już od najwcześniejszych lat, aby w dorosłości mogły wieść zdrowe i szczęśliwe życie. Dobór mebli do dziecięcego pokoju to ogromna odpowiedzialność spoczywająca przede wszystkich na rodzicach. W grę wchodzi tu nie tylko wygoda, ale przede wszystkim sprawność i dobre samopoczucie młodego człowieka.

Cooldesk pomoże Wam dokonać jedynego właściwego wyboru! Przygotowaliśmy specjalne zestawy zawierające regulowane biurko i krzesło dla najmłodszych użytkowników tego typu mebli. Niezwykle ważne jest, aby krzesełko i biurko dla dziecka “rosły” wraz z jego wiekiem, aby ograniczyć do minimum ryzyko garbienia się i narażania kręgosłupa na uszkodzenie. Stąd możliwość ręcznej regulacji wysokości, którą można przeprowadzić od ręki, bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi.

Blat mebla można otwierać i pochylać, a także przechowywać pod nim podręczne artykuły piśmiennicze i ulubione książeczki. Minizestawy dostępne są w wielu różnych kolorach – jeden z nich na pewno będzie pasował do Waszego nowoczesnego mieszkania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl